شرایط و قوانین

-تمام سفارشات به طور خودکار انجام میشوند.

-قبل از هرنوع سفارش حتما باید پیج شما از حالت خصوصی(privet) خارج شود(پیج نباید قفل باشه) و تا تکمیل سفارش هم نباید خصوصی شود.

-سفارشاتی که  وضعیتشان “لغو” یا “ناتمام” شده به طور خودکار بازگشت وجه داده شده اند.

-تا زمان تکمیل نشدن سفارشات قبلی، همان سرویس را مجددا برای همان پیج یا پست ثبت نکنید چون ممکن است سفارش ناقص ارسال شود یا حتی به کل متوقف شود.  

-برای سفارش هایی که به پیج مربوط هستن، مثله فالور، لایو و… آیدی پیج رو وارد کنین. و برای سفارش هایی که مربوط به یک پست خاص هستن، باید حتما لینک پست رو وارد کنید. 

-در مورد اشتباهاتی که از سوی کاربر هستن، تحت هیچ شرایطی امکان لغو سفارش یا برگشت وجه نمیباشد، قبل از ثبت سفارش حتما با تعداد پایین تست بزنید تا مطمئن بشین که نحوه صحیح ثبت سفارش رو بلد هستید.  

-حین انجام سفارشات نام کاربری پیج خود را تغییر ندهید.

-پس از ثبت سفارش امکان ویرایش یا لغو سفارش یا هرگونه تغییر دیگر وجود ندارد، در ورود اطلاعات دقت کنید و در صورتی که لینک یا ایدی سفارش را اشتباه وارد کنید سفارش و هزینه شما از دست خواهد رفت و بازگشت وجه انجام نخواهد شد.

-تنها در مواردی که مشکل از سمت سرور باشد، و سفارش انجام نشود بازگشت وجه انجام خواهد شد.

-هدیه، ریزش و سرعت درج شده در توضیحات سرویس ها حدودی هستند و بسته به شرایط زیادی متغیرند، قبل از سفارش انبوه تست بزنید.

– سرور سرویس های ایمپرشن، ریچ، و استوری ضعیف میباشد، ابتدا با تعداد کم فعال بودن سرور رو تست کنید.

-سرویس هایی که در توضیحات آن ها درج شده “بدون گارانتی” یا “بدون پشتیبانی” برای این سرویس ها خدمات پشتیبانی و گارانتی مثل بازگشت وجه درنظر گرفته نشده است اما باقی سرویس ها دارای خدمات پشتیبانی هستند.

-پیج هایی که تعداد فالور بالایی دارند، ممکنه مورد حمله هکر ها قرار بگیرند، حتما رمز قدرتمند برای پیج خود گذاشته و برای اطمینان از فراموش نکردن رمز، پیج خود را به یک ایمیل متصل کنید تا امکان بازیابی رمز رو داشته باشید.

 

حریم خصوصی

-فونیکسفا به هیچ وجه از کاربران خود رمز حساب کاربری آن را ها درخواست نمیکند.  

-حفاظت از حساب کاربری شما به عهده شماست. در صورت هرگونه مشکل، فونیکسفا هیچگونه مسئولیتی در قبال حساب کاربری شما نخواهد داشت.  

-تمامی اطلاعات سفارشات شما نزد فونیکسفا محفوظ خواهد بود و هیچگونه اطلاعاتی از هیچ پیج و شخصی به بیرون درز نخواهد کرد.  

-تمامی پرداخت ها و تراکنش های مربوط به وب سایت فونیکسفا همگی داخل وب سایت و آنلاین انجام خواهد شد و این کار توسط فرد یا شخصی انجام نمیشود پس حواس خود را جمع کنید شخصی از شما هزینه ای بابت خدمات فونیکسفا دریافت نکند.  

-دسترسی به پنل فونیکسفا کاملا رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای بابت ورود به پنل از کاربران دریافت نمیشود.

-در هنگام استفاده از سایت vpn شما باید خاموش باشد. در صورت استفاده از vpn با شما برخورد خواهد شد.

-درصورت ایجاد اکانت های متعدد توسط یک شخص، تمام اکانت های آن شخص با هرمقدار موجودی مسدود خواهد شد.تمام اکانت ها و سفارشات توسط تیم پشتیبانی به صورت دوره ای بررسی میشود.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد